Залучення ІТ-бізнесу та ІТ-спеціалістів до Дніпра – це комплексна проблема

До IT_Dnipro Conference залишилось всього два тижні, а ми, тим часом, продовжуємо знайомити вас зі спікерами, що виступатимуть під час події. Цього разу своїми враженнями від ведення бізнесу в Дніпрі з нами поділився Олексій Тулін, засновник та СЕО компанії Archer Software.

Чому ви вирішили відкрити бізнес саме в Дніпрі, а не переїхати, наприклад, до столиці?

Дніпро – це місто можливостей. Історично, це місто політиків та бізнесменів, яке має унікальну атмосферу та культуру підприємництва. Атмосферу, яка підтримує та допомагає. Хто її відчуває, той і користується, і я в цьому не є виключенням.

Які переваги ведення бізнесу в цьому регіоні ви можете виділити?

Солідна інженерна база, що уходить коріннями в епоху ракетобудування СРСР. Безліч ВУЗів, в яких навчається талановите студентство. Взагалі в Дніпрі проживають небайдужі та активні люди, з якими приємно працювати.

Який ефективний спосіб залучення ІТ-бізнесу та ІТ-спеціалістів у Дніпрі ви можете назвати? Яких факторів не вистачає зараз для активнішого розвитку цього сегменту в регіоні?

Залучення ІТ-бізнесу та ІТ-спеціалістів до Дніпра – це комплексна проблема. Для того, щоб залучити великі проекти потрібно багато ІТ-спеціалістів високого класу, а для того, щоб залучити таких фахівців – потрібно багато цікавих проектів з гідною оплатою. Тому вирішувати це питання потрібно одночасно з двох кінців. З одного боку, промотувати місто на зовнішньому ринку та заводити сюди нових замовників та інвесторів. З іншого – підвищувати популярність серед розробників, зацікавлюючи замовниками, проектами, іншими «фішками».

Чому бізнес повинен єднатися?

Тому що чекати, що це питання вирішить хтось інший, це добре, але брати і вирішувати самостійно і прямо зараз – набагато краще. Сьогодні IT Dnipro Community виступає консолідуючою силою, яка може втілювати масштабні проекти та допомагати розвивати ІТ-галузь в Дніпрі, роблячи регіон відомим як в Україні, так і за кордоном.

Чому варто відвідати IT Dnipro Conference?

Відвідати подію потрібно однозначно. На конференції зберуться найбільші гравці ринку ІТ-послуг у регіоні, а також гості, які поділяться своїм досвідом та обговорять насущні проблеми, з якими стикається ІТ-бізнес.

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Вартість з 01 липня