Як зробити Дніпро привабливим для IT-бізнесу?

Сьогодні Luxoft – одна з найбільших ІТ-компаній України та посідає третю сходинку за кількістю спеціалістів (3920 осіб). Про особливості ведення бізнесу у Дніпрі, ключові переваги та виклики для ділової спільноти регіону розповіла Марія Кот, регіональний директор Дніпровського відділення компанії. 

Які переваги ведення бізнесу в даному регіоні країни ви можете виділити?

Дніпро – найбільший IT-хаб в Україні. Його цінність для IT-бізнесу – це сильна інженерна освіта і динамічно зростаючий ринок праці. Понад 170 IT-компаній вже мають офіси в Дніпрі, і цей показник зростає. Високий рівень професіоналізму розробників при відносно низькій, в порівнянні з іншими містами, вартості, технологічно різноманітний ринок і підтримка ініціатив, спрямованих на поліпшення IT-мікроклімату в регіоні, робить Дніпро одним з найпривабливіших міст для зростання IT-бізнесу.

Яких факторів не вистачає для подальшого розвитку ІТ-бізнесу в регіоні?

У регіона повинна бути довгострокова стратегія розвитку індустрії, яка буде продуктом синергії між IT-бізнесом, представниками влади та освіти. Тільки спільно вироблена стратегія і тактичний план активностей допоможуть зробити Дніпро інноваційним і технологічним хабом України.

Як розвиток ІТ-спільноти впливає і може вплинути на розвиток регіону? Чому бізнесу варто об’єднуватися?

Сьогодні в складі IT Dnipro Community 19 IT-компаній, які об’єднують більше 3000 співробітників. Місія організації – це створення і розвиток збалансованої IT-екосистеми міста для підтримки бізнесу в регіоні. Є ряд проектів, які однаково важливі для всіх гравців ринку. Більш того, багатьом вони не по силам, якщо реалізовувати їх самостійно. Тут мова і про освітні проекти, і презентацію Дніпра як локації в масштабах країни і за кордоном. Ви бачите, що світовий тренд розвитку брендів міст та залучення бізнесу в конкретний регіон наздогнав і Україну. Ми турбуємося про те, щоб в місті були робочі місця в одній з найбільш перспективних галузей. І кластер нам в цьому допомагає. Саме він виступає консолідуючою силою, яка може втілювати масштабні проекти і сприяти розвитку IT-галузі в Дніпрі.

У чому важливість теми Вашої доповіді в рамках IT Dnipro Conference? І чому варто відвідати цю подію?

Аналітика IT-індустрії Дніпра була однією з робочих проектів IT Dnipro Community, реалізація якого зайняла більше 9 місяців. Основна мета проекту – це створення прозорого та актуального зрізу IT-індустрії в регіоні і надання даних за запитом інвесторів, доменних експертів, замовників або органів влади. Наявність такого інструменту і сформованого на його підставі location value proposition дозволить Дніпру бути привабливими для бізнесу та скласти стратегію розвитку регіону, що залучить інвестиції, створить додаткові робочі місця і PR. Подальше завдання організації – це будувати конструктивний діалог з представниками влади, більше розповідати про можливості регіону в Україні та за кордоном, підтримувати місцеві ініціативи, пов’язані з розвитком галузі. На IT Dnipro Conference аналітичне дослідження IT-індустрії Дніпра буде представлено вперше.

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Вартість з 01 липня