fbpx

Інтерв’ю з Дмитром Василиненко: Про потенціал IT- бізнесу в Дніпрі та важливість участі у регіональних конференціях.

Дмитро Василиненко – директор української філії компанії Sitecore, яка є одним зі світових лідерів програмного забезпечення з управління клієнтським досвідом. Штаб-квартира компанії розташована у Дніпрі, тож Дмитро як ніхто інший знається на особливостях ведення бізнесу у цьому місті.

Дмитро Василиненко, Sitecore Ukraine

Інформаційний портал Tech.eu охрестив Sitecore терміном «eunicorn» («європейський єдиноріг»), тим самим підтвердивши, що компанія стала однією із небагатьох європейських фірм, що досягли капіталізації в $1 млрд.

Дніпро часто називають містом ІТ. Чим Дніпро вирізняється поміж інших ІТ-міст України?

Дніпро має інженерну та наукову передісторію. Це дало сильну базу для математичної та технічної освіти, сформувало велику спільноту. Наша дніпровська ком’юніті підтримує рівень професійної підготовки спеціалістів, а також підвищує цей рівень як у навчальних закладах, ліцеях, так і забезпечує безперервне професійне навчання у компаніях.

Чи простіше розвивати IT-бізнес у Дніпрі, ніж у інших містах-мільйонниках?

У кожного міста є свої сильні та слабкі сторони. Не думаю, що у Дніпрі значно простіше, але точно є свої переваги! Не останню роль відіграє згуртованість ІТ компаній та їх прагнення до спільної розбудови майбутнього ІТ індустрії у регіоні.

Місцева влада бере участь у розвитку індустрії та залученні інвестицій до сфери IT? Якщо так, то як саме?

ІТ бізнес, як і будь-якій інший бізнес, має, перш за все, покладатися на себе і не чекати особливих умов. Ми не вимагаємо преференцій, а потребуємо прогнозованого середовища і сприяння його ініціативам щодо розвитку.

Обласна та міська адміністрація розуміють важливість ІТ індустрії для розвитку регіону. ІТ було включено до інвестиційного паспорту області, а на зовнішніх інвестиційних заходах наша індустрія відзначається як приваблива галузь для співпраці у регіоні.

Міська адміністрація підтримала наше звернення до Міністерства освіти щодо збільшення набору студентів на бюджетні місця на профільні спеціальності. І спільними зусиллями ми досягли цього результату у Дніпровських закладах вищої освіти.

Чи відвідуєте ви IT-конференції? Чи є практичний результат від таких заходів?

На мою думку будь-які події — конференції, тренінги, навчання — вимагають готовності проаналізувати отриману інформацію та впровадити її на практиці. Якщо для учасника конференції проблематика є актуальною, він обов’язково отримає корисну інформацію від колег.

Спілкування з СЕО Emergn Дмитром Письменним, під час заходу IT Dnipro BizMeetup

Чому варто відвідати IT Dnipro Conference цього року?

Як співорганізатор конференції, можу сказати що команда вельми пристально проаналізувала минулорічні відгуки учасників (до речі, вдячний вам за змістовні відповіді, раптом ви читаєте цей текст), і основною метою ми визначили прикладну корисність заходу.

Доповідачами будуть практики своїх сфер, що гарантовано зможуть розповісти «як це працює зсередини». Ми максимально уникнули «загальних» тем, а також робимо фокус на можливість прямого спілкування всіх учасників події.

Що вам особливо запам’яталося, вразило на минулорічній конференції IT Dnipro Conference?

Головним відкриттям для мене стала кількість спікерів та учасників, зацікавлених у розвитку сфери, їхня готових поділитись досвідом побудови компаній, подоланням перешкод та підходами до вирішення деяких класичних проблем. Це були і дніпряни, і гості із інших регіонів.

У Дніпра є потенціал, є ком’юніті небайдужих людей, які роблять практичні кроки вже зараз і не чекають, коли гарне майбутнє прийде саме по собі. Тож ми маємо все, що потрібно. А наступні кроки, для подальшого зміцнення регіону, ми і обговоримо на цьогорічній конференції. Вже готую пріоритети, щоб обмінятись із колегами думками. Приходьте, буде змістовно!

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Діє з 1 липня