fbpx

Наш спосіб мислення – це передумова, щоб втілювати масштабні ідеї

Вже менше тижня залишилось до початку IT_Dnipro Conference 2018, а ми продовжуємо знайомити вас із нашими спікерами. Зустрічайте – Ян Чернов, СЕО тa співзасновник компанії FullStackUA

Чому вирішили розпочати бізнес саме в Дніпрі, а не переїхати, наприклад, до столиці?

Я знайшов інфраструктуру в Дніпрі досить хорошою для ведення бізнесу. Звичайно, Київ виграє з точки зору кількості людей, залучених в бізнес, а значить дає більше можливостей для розвитку власного. Однак, в Дніпрі також вже створено достатньо сприятливих умов для зростання бізнесу. Вважаю, що незабаром питання про можливу зміну локації втратить свою актуальність.

Які переваги ведення бізнесу в даному регіоні країни ви можете виділити?

Унікальний симбіоз «промислового» і «технократичного» мислень, який яскраво притаманний саме нашому регіону, підказує нам мислити глобально і, відповідно, створювати проекти, які стануть частиною світової економіки. Наш спосіб мислення, створений локальним середовищем, це відмінна передумова для того, щоб планувати і втілювати масштабні ідеї.

Який ефективний спосіб залучення ІТ-бізнесу та ІТ-фахівців в Дніпро? Яких факторів не вистачає для подальшого розвитку даного сегмента бізнесу в регіоні?

На мій погляд, синергія державного сектора, державної та приватної освіти та бізнесу може бути тією платформою, яка дасть значне зростання економічної привабливості регіону. Посилення фактора «об’єднаності» – вміння спрямувати зусилля в спільні проекти на благо регіону або всієї країни, це той етап нашого культурного розвитку, який ми неодмінно пройдемо, так само як в поствоєнні період його проходила Кремнієва Долина.

Як розвиток ІТ-спільноти впливає і може вплинути на розвиток регіону? Чому бізнесу варто об’єднуватися?

У теорії ігор є поняття «ігри з ненульовою сумою». Об’єднання бізнесу дає аналогічний ефект, коли всі учасники певного проекту отримують винагороду. Наприклад, у боротьбі за кадри, залучаючи фахівця до себе в компанію, ми мінімізуємо шанси іншої компанії закрити вакансію кваліфікованим співробітником. З іншого боку, об’єднавшись, ми можемо створити такі умови, в яких пошук і найм кваліфікованих співробітників стане завданням не конкурентною, а коопераційної. Вважаю, що роль ком’юніті особливо важлива у вирішенні цієї та подібних завдань.

У чому важливість теми вашої доповіді в рамках IT Dnipro Conference? І чому варто відвідати цю подію?

З партнерами і колегами ми працюємо над створенням інформаційного проекту, який в майбутньому повинен стати іміджеформуючим для всієї ІТ-аутсорсингової індустрії нашої країни. Переконаний, що ця тема актуальна і доповідь буде корисною.

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Вартість з 01 липня