fbpx

Я думаю, потенціал регіону повністю не розкритий

Дмитро Василиненко – директор української філії компанії Sitecore, яка є одним зі світових  лідерів з управління програмним забезпеченням. Штаб-квартира компанії розташована у Дніпрі, тож Дмитро як ніхто інший знається на особливостях ведення бізнесу в цьому місті.

 

Чому ви вирішили робити бізнес саме в Дніпрі?

Дніпро має сильну інженерну школу, що виражається не тільки в глибокій математичній та технічній освіті, але і в культурі роботи в цілому – пошук рішень для складних проблем, готовність до нестандартних підходів, прагнення до ефективності та розвитку.

Які переваги ведення бізнесу в цьому регіоні ви можете виокремити?

Я думаю, потенціал регіону повністю не розкритий. І це стосується не тільки ІТ, а й інших галузей. Дніпро і область сконцентрували багато галузей, що в цілому робить регіон збалансованим і перспективним для роботи і життя.

Яке місце, на вашу думку, посідає Дніпро на ІТ-карті України? Чого не вистачає для подальшого розвитку даного сегмента бізнесу в регіоні?

На поточний момент основним стримуючим фактором є зовнішні фактори – інфраструктура, законодавство. Компанії напрацювали хорошу експертизу з побудови внутрішніх процесів, роботи з замовниками, презентації себе. Але робота це тільки частина життя людей, їх професіоналізм відкриває їм нові можливості, і критерії вибору ширше, ніж тільки «хороша робота».

Як розвиток ІТ-спільноти впливає на розвиток регіону? Чому бізнесу варто об’єднуватися?

Не всі проблеми можна вирішити самотужки. Ком’юніті утворилось природним чином, коли проблеми стали загальними і необхідність впливати на середовище, в якому розвивається галузь, стала нагальною. Об’єднання зусиль дозволяє вирішувати не тільки більш складні завдання, але і представляє ІТ-галузь регіону як більш зрілу і значиму.

Чому варто відвідати IT_Dnipro Conference?

Завжди корисно і приємно дізнатися про досвід колег, про рішення, які були правильними або неправильними, про можливості, які вони бачать. Також конференція об’єднає людей, які готові діяти та брати на себе відповідальність за прийняті рішення.

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Вартість з 01 липня