fbpx

Як пройшов дебютний IT захід для бізнесу IT Dnipro Conference 2018

Минулого року 8 червня топ-менеджери Дніпра мали змогу зустрітися на одній з найбільших IT-подій регіону — IT Dnipro Conference. На конференції було близько 80 різних компаній, які представляють ІТ та бізнес Дніпровскьою області. Організаторами події виступили IT Dnipro Community та Асоціація “IT України”. За підрахунками, більше 65% всіх учасників займали керуючу посаду чи представляли компанію. Ми пропонуємо вам згадати, як відбулася конференція у 2018, щоб не прогавити можливiсть потрапити на цьогорічну подію вже 6-го вересня!

Зазначимо: головним лейтмотивом або темою зібрання однодумців стало бажання обговорити перспективи IT-індустрії регіону та основні проблеми в розвитку освіти у галузі. Присутні мали змогу ознайомитися з успішними кейсами компаній, що презентують себе, як ТОП-гравця на ринку IT. Не обійшлось без дискусій стосовно виходу компанії на міжнародну арену та актуальність синергії у бізнесі.

Презентація аналітичного дослідження IT Дніпра

IT Dnipro Conference – це конференція, що вразила ексклюзивним інсайтом. Відкрила першу панель Марія Кот, регіональній директор Дніпровського офісу компанії Luxoft з презентацією аналітичного дослідження економічних показників Дніпра. Над дослідженням працювали майже рік, щоб якомога точніше зафіксувати важливі показники і мати змогу скорегувати напрямки подальшого розвитку.

За словами спікера, розвиток ІТ-сектора можна прискорити, створивши відповідні умови і зробивши місто більш привабливим для спеціалістів з інших міст та країн. Для цього IT спільнота міста виділила для себе 3 головні вектори, за якими вже проводиться робота — розвиток освіти, інфраструктури міста та створення бізнес-інкубатора для ІТ-стартапів.

Дискусійні панелі для обговорення перспектив Дніпровщини як IT-регіону

Після кожного блоку гостей чекала динамічна дискусійна панель. Так саме після презентації аналітики розпочалася дискусія, в якій взяли участь Д. Василиненко, директор Sitecore Ukraine, Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку д-р Вольфґанґ Мьоссінґер, О. Кубраков, виконавчий директор Асоціації «ІТ України». Модератором панелей виступив М. Демченко. Учасники мали конструктивний діалог і погодилися з доводами Марії, щодо запропонованих нею кроків для розвитку IT сектору і привабливості міста Дніпро.

А от В. Пузанов зазначив, що необхідність підтримувати дніпровські ІТ-компанії, в прагненні єднатись задля створення ІТ-хабу, дуже актуальна. Тому він закликав до співпраці з представниками регіональної влади.

Нетворкінг та практичний досвід

IT Dnipro Conference ідеально підходить для нетворкінгу та обміном досвідом. Присутні гості мали змогу сповна насолодитися спілкуванням з ключовими гравцями на ринку та обговорили аналітичне дослідження. Після кави-брейку з новими силами було обговорено кращі міжнародні кейси розвитку регіонів і синергії гравців ринку. Це вдалося реалізувати після виступу Є. Лень, СЕО компанії Dinarys. Спікером був озвучений приклад зміни бізнес-моделі та вихід з навали проблем, з якими Dinarys зіштовхнулися під час трансформації компанії.

Далі пролунав виступ К. Лежніна, заступника Голови Правління UKRSIBBANK. Він поділився інноваціями в сфері FinTech, котрим вдалося видозмінити банківські послуги, в класичному їх розумінні.

На завершення відбулася панельна дискусія, що вразила змістовними обговоренням сфер економіки, на які впливають IT-інновації та навіть гендерне співвідношення. В дискусійній панелі, крім головного спікеру, Є. Лень, брали участь О. Тулін Founder & CEO в Archer Software, А. Ющенко, А. Міхно співзасновник та керівник компанії WORK.UA та К. Лежнін.

Технологічні можливості для освіти

IT Dnipro Conference включає в себе не тільки теоретичні та практичні знання в галузі. Це й також обговорення технологічних можливостей для одного з ключових напрямів розвитку Дніпра – якісної освіти. Саме тому організатори конференції винесли в окремий блок цю завжди актуальну тему.

Відкрила панель Т. Касьян, що займає посаду HR-директор компанії ISD. Її доклад звертав увагу на необхідність співпрацювати з місцевими вишами. А ось в дискусії приймали участь: О. Хижа, президент DataArt Dnipro, доцент ФМП ДНУ, М. Кузічев, керівник центру інформаційних технологій Міського центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Міжнародна арена. Кейси від іноземних спікерів ти гостей столиці

Якщо ви думали, що конференція мала суто локальний характер, то ви помилились. Після обіду та відпочинку розпочалась заключна частина конференції. Панель була присвячена темі: як бачать Україну та Дніпровський регіон міжнародні клієнти? Розпочав панель О. Яременко Chief Legal Officer, COO компанії SP Advisors. А ось вже наступним взяв слово гість конференції Еміліано Рамос, представник Emerging Europe Alliance for Business Services, котрий розповів учасникам про стереотипне сприйняття України підприємцями за кордоном та методи подолання такої ситуації.

В останній панелі перед громадою виступив Ян Чернов, засновник та CEO в FullStackUA та Kaiiax. Він закликав присутніх звернути увагу на формування бренду сервісної галузі в регіоні (мається на увазі IT-сфери). До спікерів приєдналися запрошений гість М. Бахматов, голова правління Radar Tech, керуючий партнер UNIT.City та Д. Примак, радник Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce де були обговорені цікаві ідеї та доповнення.

IT Dnipro Community запрошує вас на IT Dnipro Conference 2019, що відбудеться 6 вересня в Дніпрі у центрі Менора. Слідкуйте за новинами на нашій Facebook сторiнці та не забудьте підписатися на телеграм-канал, щоб не прогавити головну IT подію цієї осені. Зазначимо, вже діє Early Bird, тому ви вже маєте змогу придбати квиток по вигідній ціні. Чекаємо на вас!

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Діє з 1 липня