Дніпро – це ідеальне місце для початку свого IT-бізнесу

До IT_Dnipro Conference залишилось менше двох тижнів, а ми, тим часом, продовжуємо знайомити вас зі спікерами, що виступатимуть під час події. Цього разу своїми враженнями від ведення бізнесу в Дніпрі з нами поділилась Євгенія Лень, СЕО компанії Dinarys.

Євгенія Лень

Чому вирішили розпочати бізнес саме в Дніпрі, а не переїхати, наприклад, до столиці?

Дніпро – це плацдарм, ідеальне місце для початку свого IT-бізнесу. Тут ми можемо налагодити всі процеси і перейняти досвід інших компаній перед тим, як йти і підкорювати мегаполіс. Це набагато раціональніше, ніж рватися в бій з невеликою командою і змагатися з сильними конкурентами, не маючи потрібного досвіду.

Наприклад, в Києві – перегріті зарплати програмістів, а у Львові – велика кількість невеликих компаній-початківців, певний батл за ресурси, хоч і не так перегрітий ринок зарплат. І в цілому, я родом з Дніпра, весь нетворкінг тут.

Які переваги ведення бізнесу в даному регіоні країни ви можете виділити?

Тут дуже дружнє співтовариство IT-компаній і дуже багато гідних кадрів. Тут люди готові витрачати вільний час на самоосвіту для того, щоби в подальшому отримувати гідну оплату за свою працю. У Дніпрі такий собі симбіоз: є представництва дуже великих компаній, є місцеві компанії з величезним досвідом роботи на ринку і з чудовою репутацією, а є новачки, які готові вчитися. У нашому випадку, наприклад, виникла гостра необхідність в наставництві для зміцнення і зростання бізнесу, і в Дніпрі ми знайшли гідний консалтинг за допомогою нетворкінгу, на базі якого ми масштабуємо компанію.

Який, на вашу думку, ефективний спосіб залучення ІТ-бізнесу та ІТ-фахівців до Дніпра? Яких факторів не вистачає для подальшого розвитку даного сегмента бізнесу в регіоні?

В першу чергу, потрібно звернути увагу на середовище, в якому ми живемо. Всім відомо, що навколишнє середовище формує мислення. Далі за всіх в цьому плані зайшли Google і Facebook, пропонуючи своїм співробітникам не тільки зручне житло, а й ціле море розваг на будь-який смак. А що ми бачимо, коли дивимося на вулицю? У нас навіть велоінфраструктура не розвинена. Немає сенсу говорити про якісь грошові премії, якщо місто не в змозі надати зручне середовище для того, щоб людям було приємно ходити по місту і проводити час на вулиці після задушливих офісів. Але не все так песимістично, маленькими кроками все ж поліпшення йдуть, і вони помітні також потенційним претендентам. Наприклад, все частіше чую, що для переїзду з Полтави вибирають Дніпро, а не Харків.

Як розвиток ІТ-спільноти впливає і може вплинути на розвиток регіону? Чому бізнесу варто об’єднуватися?

Всі ми, керівники IT компаній, стикаємося приблизно з одними і тими ж проблемами і питаннями. Комьюніті допомагає заощадити час і не винаходити колесо, а перейняти вдалий досвід інших компаній, адаптуючи його під свою команду.

У чому важливість теми Вашої доповіді в рамках IT Dnipro Conference? І чому варто відвідати цю подію?

Тема дуже важлива і цікава, оскільки не всі справляються з бізнес-процесами і часом це стає причиною закриття компаній і провалу проектів. Я роблю свій невеликий внесок в те, щоб компанії, які знаходяться на моменті становлення, могли перейняти позитивний трансформаційний досвід нашої компанії.

Купити квиток

Early Bird

Early Bird

750 Вартість дійсна до 30 червня

Повна вартість

Повна вартість

1500 Вартість з 01 липня